آموزش کسب و کار

دوره‌های تخصصی آموزش کسب و کار مجموعه پل

برنامه های آموزش کسب و کار یک گزینه سیاست گذاری محبوب برای بهبود عملکرد کسب و کارها در سراسر جهان است و یک بررسی کامل در دنیا نشان می‌دهد که بسیاری از کسب و کارها از نداشتن دانش کسب و کار رنج می برند. این تحقیقات بر روی کسب و کارهایی که مدیران ارش  یا صاحبان آن تمایلی به شرکت در برنامه آموزشی کسب و کار ندارند انجام شده است.

در طول این تحقیق بررسی شده است که نداشتن دانش کسب و کار باعث درجا زدن و بعضا نابودی کسب و کار می شود.  با این حال، شواهد قوی‌تری وجود دارد که نشان می‌دهد برنامه‌های آموزش کسب و کار به صاحبان بیزینس کمک می‌کند تا کسب‌وکارهای خود را با دانش روز بیزینس بازآفرینی کنند تا بتوانند عملکرد رو به رشدی در سازمان خود به ثبت برسانند.

اکثر مطالعات نشان می‌دهند که صاحبان کسب و کارهای نوپا یا حداقل با سابقه زیر 10 سال نیاز به آموزش کسب و کار مداوم دارند تا بتوانند بر روی برنامه‌های توسعه سازمانی خودشان به خوبی حرکت کنند. 

داشتن برنامه‌های آموزشی کسب و کار برای کسب و کارهایی که با استراتژی توسعه حرکت میکنند، می‌تواند سوخت جتی باشد برای اوج گرفتن آنها. مجموعه آموزشی پل به عنوان یک مجموعه بین‌المللی اقدام به برگزاری دوره های تخصصی آموزش کسب و کار نموده است که اختصاصا برای صاحبین کسب‌ و کار، مشاورین و کوچ‌های کسب و کار و تمام مدیرانی که دغدغه رشد و توسعه سازمانشان را دارند دوره های کاملا عملیاتی و کاربردی آموزش کسب و کار را دارد. 

چرا مجموعه آموزشی پل

مرکز تخصصی آموزش کسب و کار به صورت عملیاتی و کاربردی

مجموعه بین‌المللی آموزشی پل در سال ۲۰۲۳ با شعار پل، راه‌حلی که دنبالش هستی توسط دکتر سامان خردمند مهر مدیر عامل و بنیانگذار این مجموعه تاسیس شد و فعالیت خود را شروع کرد. بزرگترین هدف مجموعه پل توانمند‌سازی تمامی همسفرهای مجموعه به صورت کاملا نتیجه محور است. یکی دیگر از ویژگی‌های مجموعه آموزشی پل این است که به دنبال نتیجه گرفتن تمامی دانشجویان خود است و بر همین اساس ساختار مشخص و کاملا کاربردی را برای تمامی دوره‌های خود تدوین کرده است .

یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد مجموعه آموزشی پل برگزاری دوره‌هایی کاملا عملیاتی است که می‌تواند اثربخشی دوره‌ها را به شدت بالا ببرد. 

دوره جامع تربیت متخصص کسب و کار

کامل‌ترین دوره جامع آموزش کسب و کار ایران

دوره تربیت متخصص کسب و کار یک دوره آموزشی کسب و کار کاملا عملیاتی محور است که محتوای آن به صورت ۸۰٪ به صورت عملی و ۲۰٪ تئوری طراحی شده است تا شما مدیران و صاحبان کسب و کار بالاترین میزان نتیجه را از این سفر بسیار مهم برای خود و کسب و کارتان داشته باشید.

دوره تربیت متخصص کسب و کار

دوره جامع راه‌اندازی کسب و کار کوچ‌ها

اولین دوره راه‌اندازی کسب‌وکار کوچینگ در ایران

دوره ساختن کسب‌وکار کوچ‌ها فقط یک دوره آموزشی نیست، یک سفر است که در آن شما به عنوان یک کوچ با توانایی و مهارت‌های خود کسب‌وکاری پویا و پرسود را خواهید ساخت.

اگر شما هم به عنوان یک کوچ با آرزو و هدف راه‌اندازی کسب‌وکاری مستقل پا به عرصه مهم  و رو به رشد کوچینگ گذاشتید، ولی هنوز دغدغه جذب مراجع و حضور پرقدرت در صنعت کوچینگ را دارید، این دوره دقیقا برای شما طراحی شده است.

دوره تخصصی منتورینگ کسب و کار

برای اولین بار در ایران دوره تربیت منتور کسب و کار

ثابت شده است که راهنمایی کسب و کار یکی از مؤثرترین قسمت‌هایی است که می تواند به کسب‌وکارها کمک کند، اما درک دقیق آنچه که منتورینگ کسب و کار انجام می‌دهد هنوز در کشور ما وجود ندارد. کسب و کارهایی که از منتور استفاده می کنند می‌توانند راندمان خود را تا ۶۰٪ بیشتر کنند و به اهداف سازمانی خود برسند. 

مجموعه آموزشی پل برای اولین با اقدام به برگزاری دوره تخصصی منتورینگ کسب و کار نموده است.